O tom, ako som schudla bez návratu

O tom, ako som schudla bez návratu"K dispozícii sú aj silnejšie ako ja, a nič"- to je motto som žila posledných šesť rokov. Nie, že by to nebola pravda - dve sedadlá v autobuse v čase, som nikdy nemal - ale pred ôsmimi mesiacmi som bol meradlom nohavíc v obchode - jasné svetlo v montážnej miestnosti zrkadla "bez kompliment"... nohavice sú, mimochodom, nie je zapol. Všeobecne platí, že sa stala hanbiť, a nie toľko pre samotnú hmotnosť, veľká časť obrázku ako celku. Amorfné, ako cesto, stagnujúci, pri pohľade nepríjemná, a líca už visí. Ale ja som len 34.

Aj vážil v dome a rozhodol sa prijať seba ako mušt - to bol začiatok novembra. Vážila som 71 kg s výškou 165 cm - normálnym BMI, obezita, samozrejme nie, ale v zrkadle, som nemal rád sám.

Po narodení syna Snažil som sa schudnúť na tabletky (ktorý zhirovyvodyaschie), ale nič viac, než pobehovať v kúpeľni, najmä nebol dosiahnutý, a váha ľahko sa vrátil na pár týždňov.

Pre začiatok som sa, len v prípade, k lekárovi - Mal som kamaráta, ktorý vyzeral niečo ako ja, ale všetko bolo na vine za štítnej žľazy - a zistil, že je v tomto ohľade celkom v poriadku, takže sa nemusíte vykrútiť - bude musieť schudnúť as všetko. Potom som čítal fóra a stál pri hrobe, všeobecný názor, ale najspoľahlivejšie (už raz spálil na týchto tabliet, vďaka) metóda - ľahký zdravý životný štýl a vyváženú stravu.

Je to možnosť, že všetci hovoria "nič zvláštne"Ale zvyknúť na to bolo celkom ťažké, najmä pre mňa - ja nielen jesť, ale tiež, aby som tak povedal, jesť, a to nielen sladká. Sušienky a orechy, napríklad ním balenie pod televíziu pomerne často.

Moje telo dať do poriadku To zahŕňa tri oblasti:

- potravinový
- fyzikálne nagruzki-
- kože a celkový vzhľad.

Nebol som veľmi hustá, ale moja koža je tenká a bledo, takže som vedel, že by sa nemožno vyhnúť strie.

Podľa rád z fór Aj jeden deň zapísal každý zjedol kus, a zoznam zmenil strašné: okrem štyroch jedál (raňajky, obed (o troch chodoch) a večera, plus obed v práci) som jedol 5 viackrát - a všetci boli sendviče, pechenyushki, a moje obľúbené občerstvenie čipy s orechy! Kečup a majonéza bola vynaložená na potraviny pre veľké balenie po tri dni - aj keď, samozrejme, jedia nielen ja, ale aj celú rodinu (manžel a syn-študent).

začal som jesť trikrát denne a prísne sledovať. Na obed, odišiel len jednu misku (jeden deň - druhá, potom polievku, ME). V práci som prestal jesť sendviče, rozpadla jeho kontajner nesúci šalát s vareným kuracím mäsom, šalátom a paradajkami.

Vylúčení z ponuky cestovín, Začala som jesť nie viac ako jeden kus chleba denne. Viem, že jeden z najväčších problémov chudnutie - Varenie pre rodinu, ktorá dala na svoj jedálniček nie je žiaduce, ale jeho som pripravený, ako výsledok, - mäso, kura (pečené alebo aspoň na pár, mám multivarki) a veľa zeleniny na ozdobu, ako vy, stačí porcie boli oveľa mojich (dvaja muži po tom všetkom!), a som si kúpil mäso chudé.

neberiem doplnky, sladké jedlo len raz za pár dní a trochu cukru v čaji sa stala menej dať na lyžičku a majonézy a kečupu len z mojej hlavy.

Zavrieť čipy a matíc Bolo to, ako oveľa zložitejšie, ale nakoniec som nahradil je mrkva, nakrájame na tyčinky (prst silná) plátky a jablká. Tu, rovnako ako teraz sa mi zdá, že som dôležitý mechanizmus - žuvanie niečo chrumkavé počas filmu - takže ovocie prišiel v poriadku.

Raňajky sa snažil hustejšia, a na večeru som mal obvyklý šalát a jogurt.

Prvé dva týždne potravín bolo ťažké, vždy chceli mať, ale potom šiel návykové. Keď som čítal, tam je taký princíp, ako potravinové zvyk - telo sa prispôsobí žalúdok a duševné pochody k novému režimu v asi 21-23 dní. Bola to veľmi ťažká doba, ale potom som sa cítil lepšie.

Videl som, vitamíny (Ale nie toľko kvôli chudnutiu, ale vzhľadom k ich skoro na jar vždy piť a zlepšuje náladu a viac energie) - obvyklý Supradin.

pokiaľ ide o fyzická námaha, možnosť zapojiť sa do miestnosti nemám (a zatiaľ to nevyzerá). Začal vstávať 15 minút skôr, a to prvé normálne nabíjanie, niektoré zo školy si spomínam (ale takmer terapeutické - veľmi malé zaťaženie, 5 sit-ups, napríklad), potom nájsť jogy na internete, robil v kuchyni dlhú gumovú podložku mäkkým horným krytom ( kúpele sú predávané) a urobil pár ráno Osan. Chcela utiecť, ale už vôbec nie spustiť v neskorom jesene, strach z chladu, tu v máji, už začala (a stále beží v dopoludňajších hodinách, mimochodom, práve okolo domu pár kôl, ale mám dosť).

v práci (Moja kancelária je na treťom poschodí), začal chodiť po schodoch v dopoludňajších hodinách, večer, a vo vchode do svojho bytu (a tu v 4. poschodí), taky. Spočiatku to bolo ťažké, a to najmä v prípade, že balenie bolo - a potom trvalo len dve podlažia a sadol si na výťahu.

pre pleť Urobil som zábaly doma - zo všetkého najviac, ako je med, užil masážne kefy (každý deň) a telový peeling (každých 5 dní). Znížená celulitídy, strií a nové sa veľmi zle označené. Starý, samozrejme, bude platiť najmä nezdieľam, ale získal som po pôrode, pretože celkom nezaoberajú.

V dôsledku toho, po dobu šiestich mesiacov, stratil 10 kg a polovičnú veľkosť oblečenia (Od 50 do 46-48) a hmotnosť v posledných dvoch mesiacoch je nevratný na sto gramov. Myslím, že v budúcnosti sa nevráti, pretože som nemal hádzať diétu a stres (aj keď sladké to je niekedy viac, než by bolo nutné). Telo bolo napäté vzhľad - svaly silnie, postava postroynela zo všetkých hľadísk, a to nielen v podobe čísel na stupnici, všimol som si, že malý náklad, zdalo neznesiteľné, teraz som nesvoj. Nálada je výborná a stres medveď jednoduchšie.

Podarilo sa mi - a budete! A čo je najdôležitejšie, nezabudnite, že je lepšie, aby naháňať čísla na váhe, a páska opatrenia - americký spisovateľ sci-fi bol príbeh o veľmi hrubého muža, ktorý chcel schudnúť a prosil magický recept "schudnúť" - a nakoniec zostala rovnaká silná, aj keď váha je naozaj stratil, týčiaci sa do stropu, ako balón. Zapojili postavu zo všetkých strán, a všetko bude v poriadku!

O tom, ako som schudla bez návratu

Julie

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno