Losos alebo pstruh do obálky s ihličia

Losos alebo pstruh do obálky s ihličím. DELICIOUS !!!
Nemôžem mlčať. Dokonca som pískal, keď to videl v knihe. Geniálne jednoduché, geniálny a originálne, ako sa ukázalo, dômyselne vynikajúce.

Som veľmi Luba ryby! A jej kuchyňa je vždy dobre, viete, je aromatická doprovod)) Čo nie je sypaná s citrónom) a toto ... a de-al-no!

Unikátna forma varenie rýb: chuť a šťavnatosť sú uložené, zatiaľ čo dom nie je najmenší pach, a kuchyňa je dokonalý!
Podávame priamo v obálke. Keď sa otvorí, vôňa sa uvoľní závrat ... Než budete jesť, je nutné odstrániť ihly. A ešte lepšie odovzdať kus ryby na tanieri, a fólie valec s ihlami a vyhoďte.
Všetko je tak stručné, že slová sú zbytočné.

A teraz recept.
Napíšem si krok za krokom. Ako sa sám seba.
4 porcie:

4 ks plátky lososa zozadu sa 200 gramov (s kožou, ale bez šupín)
1 lyžica biele korenie fazuľa (Vzal som však o niečo menej)
1,5 lyžičky semená koriandra
2 lyžice hrubá soľ (v ideálnom prípade - Námorná)
100 ml olivového oleja
Ihličie. Áno, áno! Recept uvedené 120 ° C. Ale syn narwhal horrroshy ako hustý zväzok)))

- Predhrejte rúru na 180 stupňov.
- korenie a koriander libra v trecej miske so soľou.
- Urobiť povrchové rany na koži rýb. Srsť vlákniny olivový olej, ponorením do pikantnej zmesi so soľou.
- Ihly opláchnuté studenou vodou a suché, zostávajúce posypeme oleja. Rozdeliť na 4 rovnaké pilótach.
- Pripraví sa dvojvrstvovú list fólie 4, približne 25x25 cm na každom liste kladený na 3/4 ihiel, ktoré začiatok kus ryby, a zostávajúce ihly ..
- Pevne pripojiť okraje fóliou, ale netlačte na ňu zároveň pre ryby: to by malo byť, ako to bolo vo vzduchovej vrecku.
Zdieľanie obálky pripravené suchú alebo pekáča.
- Dajte plameňa delič prostriedky alebo zariadenia horáka po dobu 5 minút, potom horúcej rúry po dobu 10 minút ..
- Podávajte lepšie (to platí všeobecne pre všetky), na teplé taniere priamo do obálok s plátkami citróna a zeleným šalátom.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno