Hoop na chudnutie: recenzie a cvičenie

Hoop na chudnutie: recenzie a cvičenieMnoho žien sníva o, aby sa váš pas tenšie. V snahe dosiahnuť požadovaný výsledok, často získavajú obruče pre chudnutie. Sú tieto stroje môžu silueta krajšie? Pozrime sa na tento problém vyriešiť.

Hoop na chudnutie: recenzie

Tí, ktorí sa neustále používa hula-hoop, podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými. Tu je niekoľko komentárov k masážnym obručou na chudnutie.

1. "Kovové Twist hula-obruč, ktorá váži 1,8 kg. V prvom týždni bolo modriny, ale potom išli a už objavili. Výsledok je viditeľný: pas a brucho sa začali objavovať pomaly von. Ale samozrejme, súčasne musíme dodržiavať diétu",

2. "Dva a pol mesiaca som robil s obručou. Aj otočiť to každý deň po dobu 30-40 minút. Začal som tried s masážnou obruče s hmotnosťou 900 g, a teraz zvýšenej záťaže tým, že kúpi hula-hoop Hmotnosť 2 kg. Thalia sa stala oveľa užšie zmizli vypuklé boky",

3. "Viac ako šesť mesiacov Aj twist obruč na chudnutie. Aj masírovať hula-hoop, ostnatý. Spočiatku som mal 30 minút. Boli tam obrovské modriny. Teraz každý deň som točiť to po dobu 10-15 minút. Počas tejto doby, po stranách výrazne sprísnili",

Ale tam sú niektoré obruče a nevýhody modelov: "Na radu poradcu v obchode kúpil skladacie obruč. Myslel som, že to bude jednoduchšie na predajni. Ale odhalila chybu - občas chápe obruč pri krútení. Preto je lepšie si kúpiť kus simulátor",

Hoop cvičenia na chudnutie

na dennej báze, je žiaduce vykonať rad cvičení s obručou. Systematický prístup povedie k dosiahnutiu najlepších výsledkov:

1. Zapnite hula hoop okolo pása, zdvihnite ruky nad hlavu a pretiahnuť niekoľkokrát. Po tom, utiahnite brucho a boky, natiahnuť ruky na hrudi.
2. Otáčaním obruče masáže na chudnutie, robiť výpady striedajúci nohy tam a späť.
3. Otočte hula hoop okolo pása, sa snaží udržať rovnováhu, keď stál na jednej nohe. Trupu, zatiaľ čo striedavo nakloniť do rôznych smerov.
4. Otočte obruč, skúste si sadnúť pomaly. Zostať v tejto polohe po dobu niekoľkých sekúnd a potom, pomaly, vrátiť sa do východiskovej polohy.

Hoop na chudnutie: čo si vybrať

Ak chcete schudnúť pomocou obruče, musíte zvoliť simulátore. Po prvé, musí riadiť svojimi jednotlivými fyzickými schopnosťami. Pre tých, ktorí nikdy šiel pre šport, je žiaduce začať získavať simulátore s hmotnosťou 500-800 g po určitej dobe, keď svaly silnejšie, zmeňte ho na obruče s hmotnosťou najmenej 1 kg.

pamätať: Čím lepšie je vaša fyzická forma, tým ťažšie je byť hula-hoop. Ale príliš objemné simulátor môže poškodiť vnútorné orgány. A tak sa snažia v obchode niekoľkých rôznych špirálových hula-obruče. To vám pomôže pochopiť, čo presne vám bude vyhovovať.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno